KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12994207
nr 1299 4207
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Kompositioner. Signerad. Olja på pannå, 45x20 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:44:11
6/1 07:55:57